راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته نهم سیزن ۶ از چپتر ۲)

بتل پس سیزن 6 چپتر 2 فورتنایت

در نهمین هفته از فصل ششم بازی فورتنایت (Fortnite)، یک بار دیگر به سراغ راهنمای چلنج‌ های هفتگی می‌رویم تا به شما کمک کنیم خیلی راحت مقدار زیادی XP کسب کنید. همراه تیلنو باشید.

چالش های هفتگی فورتنایت از راه رسیدند و وقت آن رسیده تا دوباره وارد دنیای فورتنایت شده و مشغول انجام چلنج‌ها شوید. علاقه‌مندان این بازی بتل رویال محبوب، می‌توانند با به اتمام رساندن این چالش‌ها، مقدار قابل توجهی XP کسب کنند. چالش‌های هفته نهم روی استورم و شکار کردن حیوانات تمرکز ویژه‌ای دارند. اگر چالش‌های هفته‌های گذشته را انجام نداده‌اید، دیگر لجندری کوئست (Legendary Quest) هفته‌های پیش از بین رفته اما اپیک کوئست‌ها (Epic Quest)، تا پایان سیزن باقی خواهند ماند. اگر قصد دارید XPهای هفته‌های گذشته را از دست ندهید، با مراجعه به مطالب:

تمام اطلاعات لازم برای تکمیل چالش‌های هفته‌های گذشته را به دست آورید.

راستی، اگر تازه به جمع بازیکنان فورتنایت پیوسته‌اید، آموزش کامل بازی فورتنایت (از راهنمای نصب تا مهارت های اولیه) می‌تواند مطلب خوبی برای یادگیری نکات مهم فورتنایت باشد.

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
Activate a Rift by purchasing it from a Character (0/1) با خرید از NPCها یک ریفت بزنید
Hunt a Boar (0/1)

 

یک گراز شکار کنید
Spend 7 seconds within 7 meters of a fleeing chick (0/1) هفت ثانیه در فاصله هفت متری یک مرغ بایستید
Gain health in the Storm (0/1) سلامتی خود را در استورم افزایش دهید
Shockwave Grenade yourself in the Storm (0/1) با نارنجک‌های Shockwave در استورم خودتان را به جلو پرتاب کنید
Survive Storm phases (0/10) ۱۰ بار بعد از حرکت کردن استورم زنده بمانید
Build in the Storm (0/10) ۱۰ بار در استورم بیلد کنید

تعدادی از NPCهای سیزن ششم فورتنایت ریفت می‌فروشند و می‌تونید بعد از صحبت با آن‌ها، خیلی سریع با خرید یک ریفت جا به جا شوید. کافی است یکی از این کاراکترها را پیدا کرده و یک ریفت بخرید. طراحان چالش های فورتنایت، علاقه زیادی به شکار گرازها دارند و برای چندمین بار در سیزن ششم، برای تکمیل چالش دوم باید یک گراز شکار کنید. برای تکمیل چالش سوم، باید هفت ثانیه در فاصله هفت متری یک مرغ بایستید. مرغ‌ها خیلی سریع هستند و باید دنبال آن‌ها بدوید، یا دور مرغ را بیلد کنید تا جا به جا نشود. چالش چهارم نیز درخواست عجیب و غریبی ندارد و وقتی در استورم سطح سلامتی شما کاهش پیدا کرد، کافی است با یکی از آیتم‌هایی که در دست دارید، خود را بهبود دهید. بعد از اینکه سطح سلامتی خود را افزایش دادید، با یک نارنجک Shockwave خودتان را به جلو پرتاب کنید و این چالش هفته نهم فورتنایت را نیز تکمیل کنید. چالش بعدی نیز درخواست عجیبی ندارد و کافی است از ۱۰ موج استورم جان سال به در ببرید. برای تکمیل چالش آخر نیز قبل از اینکه از استورم خارج شوید، کافی است ۱۰ تکه در استورم بیلد کنید تا این چالش نیز به اتمام برسد.

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
Catch Fish (0/50) ۵۰ ماهی بگیرید
Catch Fish (0/100) ۱۰۰ ماهی بگیرید
Catch Fish (0/150) ۱۵۰ ماهی بگیرید
Catch Fish (0/200) ۲۰۰ ماهی بگیرید
Catch Fish (0/250) ۲۵۰ ماهی بگیرید

برای تکمیل چالش های لجندری هفته نهم فورتنایت نیز کافی است هرکجا که از مبارزات دور شدید یک قلاب ماهی‌گیری یا Harpoon Gun پیدا کرده و مشغول صید ماهی شوید. به این ترتیب تمام چالش‌های هفته نهم Fortnite نیز به اتمام می‌رسند.

این تمام اطلاعاتی بود که برای تکمیل چالش‌های هفته هشتم از سیزن ششم فورتنایت نیاز داشتید. با تکمیل این چالش‌ها مقدار زیادی XP به دست می‌آورید و می‌توانید خیلی سریع‌تر لول خود را بالا ببرید.

نظر شما درباره بازی Fortnite چیست؟ به نظر شما بهترین بازی بتل رویال حال حاضر کدام است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

راستی خرید Fortnite Last Laugh Bundle برای PS4 و خرید کنسول نینتندو سوییچ باندل فورتنایت از فروشگاه امکان‌پذیر است و می‌توانید سری به این محصولات بزنید.

منبع: Epic Games

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید