راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته دوازدهم سیزن ۶ از چپتر ۲)

فورتنایت سیزن 6 چپتر 2

در یازدهمین هفته از فصل ششم بازی فورتنایت (Fortnite)، یک بار دیگر به سراغ راهنمای چلنج‌ های هفتگی می‌رویم تا به شما کمک کنیم خیلی راحت مقدار زیادی XP کسب کنید. همراه تیلنو باشید.

چالش های هفتگی فورتنایت از راه رسیدند و وقت آن رسیده تا دوباره وارد دنیای فورتنایت شده و مشغول انجام چلنج‌ها شوید. علاقه‌مندان این بازی بتل رویال محبوب، می‌توانند با به اتمام رساندن این چالش‌ها، مقدار قابل توجهی XP کسب کنند. چالش‌های هفته آخر سیزن ششم فورتنایت نیز تمام ویژگی‌هایی که بازی در سیزن ششم به آن‌ها پرداخته بود را در بر می‌گیرند و روی ویژگی خاصی متمرکز نشده‌اند. اگر چالش‌های هفته‌های گذشته را انجام نداده‌اید، دیگر لجندری کوئست (Legendary Quest) هفته‌های پیش از بین رفته اما اپیک کوئست‌ها (Epic Quest)، تا پایان سیزن باقی خواهند ماند. حواستان باشد که چهار روز دیگر سیزن ششم از چپتر دوم به پایان می‌رسد باید هرچه سریع‌تر برای تکمیل چالش‌ها اقدام کنید. اگر قصد دارید XPهای هفته‌های گذشته را از دست ندهید، با مراجعه به مطالب:

تمام اطلاعات لازم برای تکمیل چالش‌های هفته‌های گذشته را به دست آورید.

راستی، اگر تازه به جمع بازیکنان فورتنایت پیوسته‌اید، آموزش کامل بازی فورتنایت (از راهنمای نصب تا مهارت های اولیه) می‌تواند مطلب خوبی برای یادگیری نکات مهم فورتنایت باشد.

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
(Visit the Zero Point (1 از زیرو پیونت دیدن کنید
Craft pistols (3) سه پیستول بسازید
Defeat a Spire Guardian (1) یکی از نگهابانان Spireها را بکشید
Hunt predators (3) سه حیوان درنده را شکار کنید
Tame boars outside of Colossal Crops (1) سه گراز را در Colossal Crops رام کنید
Chicken Glide at Colossal Crops (1) با مرغ‌ها در منطقه Colossal Crops پرواز کنید
Raid an artifact from Stealthy Stronghold and from Coral Castle (2) دو سازه باستانی را در Stealthy Stronghold و Coral Castle پیدا کنید

چالش‌های هفته آخر سیزن ششم فورتنایت، آنقدرها سخت نیستند و می‌توانید در مدت کوتاه باقی‌مانده آن‌ها را تکمیل کنید. برای تکمیل چالش اول، کافی است به بزرگ‌ترین Spire درست در وسط نقشه رفته و روی زیرو پوینت فرود بیایید. چالش دوم، برای آخرین بار شما را سراغ ساخت آیتم‌های مختلف فرستاده و این بار باید سه پیستول مختلف بسازید. در مطلب آموزش کامل سیستم کرفتینگ (ساخت و ساز) سیزن ۶ فورتنایت به نحوه ساخت تمام آیتم‌ها اشاره کردیم. اگر کمی سیزن ششم فورتنایت را تجربه کرده باشید، بدون‌شک با Spireها و نگهبانان خشن آن‌ها آشنایی دارید. برای تکمیل چالش سوم باید به سراغ یکی از این نگهبانان رفته و این موجود بخت برگشته را به قتل برسانید. چالش چهارم نیز به سیستم شکار سیزن ششم مربوط می‌شود. کافی است سه حیوان درنده را شکار کنید تا این چالش نیز به اتمام برسد. در حال حاضر گرگ‌ها و دایناسورها حیوانات درنده بازی محسوب می‌شوند. Colossal Crops یکی از مناطق بزرگ فورتنایت است که در سیزن ششم به بازی اضافه شد. برای تکمیل این چالش باید سه گراز را در این منطقه رام کنید. در نزدیکی‌های Colossal Crops، مزرعه‌ای به نام Steel Farm وجود دارد. برای تکمیل چالش بعدی در این مزرعه فرود بیایید و تا Colossal Crops با یک مرغ پرواز کنید. راهنمای چالش‌های بعدی را نیز در ویدیو زیر مشاهده می‌کنید.

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
Spend Gold Bars (۱۵۰) ۱۵۰ واحد طلا خرج کنید
Spend Gold Bars (۳۰۰) ۳۰۰ واحد طلا خرج کنید
Spend Gold Bars (۴۵۰) ۴۵۰ واحد طلا خرج کنید
Spend Gold Bars (۶۰۰) ۶۰۰ واحد طلا خرج کنید
Spend Gold Bars (۷۵۰) ۷۵۰ واحد طلا خرج کنید

با توجه به اینکه تا پایان سیزن ششم نیز زمانی باقی نمانده، وقت آن رسیده تا می‌توانید طلاهایی که جمع‌آوری کرده‌اید را خرج کنید. چالش های لجندری هفته دوازدهم فورتنایت نیز دقیقا همین درخواست را از شما دارند و کافی است به یکی از NPCها رسیده و سریع تمام طلاهایی که جمع‌آوری کرده بودید را خرج کنید. به این ترتیب چالش‌های سیزن ششم فورتنایت نیز به اتمام می‌رسند و باید منتظر ماند و دید اپیک گیمز چه ویژگی‌هایی را در سیزن هفتم اثر محبوب خود برای گیمرها تدارک خواهد دید.

نظر شما درباره سیزن ششم Fortnite چیست؟ به نظر شما اپیک گیمر موفق می‌شود موفقیت‌های خود در سیزن هفتم بتل رویال محبوب خود تکرار کند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید